fbpx

Zobrazuji všech 8 výsledků

Show

Dětské kostýmy anděl Mikuláš čert

Dětské karnevalové kostýmy anděla, Mikuláše nebo čerta jsou hravé a barevné kostýmy navržené speciálně pro děti na karnevalové oslavy, plesy, nebo Mikulášské akce. Tyto kostýmy jsou inspirovány tradičními postavami a přináší dětem možnost proměnit se do oblíbených postav.

Dětský kostým anděla obvykle zahrnuje bílé šaty nebo plášť s jemnými a lehkými materiály. Kostým může mít dlouhé rukávy nebo splývavý střih, který připomíná tradiční andělský vzhled. Dětský andělský kostým často obsahuje také křídla, která jsou vyrobená z lehkých materiálů a zdobená jemnými třásněmi nebo třpytkami. Kostým může také zahrnovat zlatou aureolu nebo korunku na hlavě, která dodává dojem andělského vzhledu.

Dětský kostým Mikuláše je obvykle inspirován tradičním vzhledem Mikuláše. Kostým zahrnuje červený plášť s bílým lemem a kapuci, která představuje typický oděv Mikuláše. Kostým může také obsahovat bílé dlouhé rukávy, kalhoty a černé boty. Kromě toho dětský kostým Mikuláše obvykle zahrnuje také falešný vous, brýle a velkou vlnitou berli.

Dětský kostým čerta je temný a výrazný. Kostým čerta zahrnuje obvykle černé nebo tmavé šaty nebo plášť s rozšířenými lemy. Kostým může obsahovat i červenou nebo hořčicovou vestu, pásek nebo ocas, který přidává dojem ohnivosti. Dětský kostým čerta je často doplněn čertovskou maskou nebo make-upem, který zdůrazňuje výrazné rysy obličeje, jako jsou rohy, červené oči a ostré líčení.

Dětské karnevalové kostýmy anděla, Mikuláše nebo čerta jsou zábavným způsobem, jak dětem umožnit se vyjádřit, hrát si a vstoupit do světa fantazie a tradičních postav. Pomáhají rozvíjet tvořivost, sociální dovednosti a zábavu na karnevalech a dalších zábavných událostech.

Back to Top

Search For Products