fbpx

Zobrazuji všech 13 výsledků

Show

Jenga

Jenga je společenská hra, která se hraje s dřevěnými bloky. Hra sestává z věže, která je postavena ze tří bloků položených vedle sebe ve vrstvách, takže vypadá jako prostorová mřížka. Každá vrstva se skládá ze tří bloků, které jsou položeny kolmo na předchozí vrstvu.

Cílem hry je postupně vybírat bloky ze spodních vrstev věže a opatrně je položit na vršek věže. Hráči se střídají v tahu a mají za úkol vybrat jeden blok a odstranit ho ze věže. Blok musí být vybrán pouze jednou rukou a nemůže být vybrán ze spodních dvou vrstev, aby se zabránilo pádu věže.

Jakmile je blok vybrán, hráč ho opatrně umístí na vršek věže, tvořící novou vrstvu. Hra pokračuje takto, dokud se věž nezhroutí. Ten hráč, který umístí blok, který způsobí pád věže, prohrává.

Jenga je zábavná hra, která vyžaduje pevnou ruku, rovnováhu a strategii. Je to také hra, která se stává stále napínavější, jak se věž stále vyšší a nestabilnější. Je vhodná pro hráče všech věkových kategorií a může být hrána jak v menších skupinách, tak i ve větších party.

Back to Top

Search For Products