fbpx

Zobrazuji všech 30 výsledků

Show

Dětská kola a tříkolky

Dětská kola a tříkolky jsou skvělým způsobem, jak dětem umožnit objevovat svět venku a zároveň rozvíjet své dovednosti cyklistiky. Jsou to speciálně navržená vozítka s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí.

Dětská kola jsou malá kola přizpůsobená velikosti a schopnostem dětí. Mají pevnou konstrukci a jsou vyrobená z lehkých materiálů, aby dětem umožnila snadnou manipulaci a ovládání. Kola jsou obvykle vybavená bezpečnostními prvky, jako jsou brzdy, zvonky a reflektory pro zajištění viditelnosti.

Existují různé velikosti dětských kol, které jsou přizpůsobené věku a výšce dětí. Od menších kol s kolečky o průměru 12 palců pro nejmenší děti až po větší kola o průměru 24 palců pro starší děti. To umožňuje dětem postupně se přizpůsobovat a zlepšovat své dovednosti cyklistiky.

Dětská kola mají také sedlo a řídítka, které lze nastavit podle výšky dítěte, aby se zajistilo pohodlné a ergonomické posezení. To je důležité pro správnou polohu těla a prevenci nepohodlí při jízdě.

Tříkolky jsou další variantou dětských vozítek. Jsou to vozítka s třemi kolečky, která poskytují vyšší stabilitu a rovnováhu pro nejmenší děti, které se teprve učí jezdit na kole. Tříkolky mají obvykle pevnou konstrukci, pohodlné sedadlo a ovládací prvky, jako jsou řídítka a pedály.

Dětská kola a tříkolky jsou skvělým způsobem, jak dětem umožnit samostatnou pohybovou aktivitu, rozvíjet rovnováhu, koordinační schopnosti a posilovat svaly. Jsou to vozítka, která dětem přinášejí radost, svobodu a dobrodružství při jízdě venku.

Back to Top

Search For Products